Nezanedbávejte to, co není vidět na první pohled

Nezáleží na tom, v jakém oboru pracujete, a dávno už to není pouze výsadou žen, všichni lidé by měli mít upravené nehty, lidé si na Vás totiž nevšimnou jen obličeje a oblečení, ale také vidí to, co je vidět hned na pohled druhý – a to jsou Vaše ruce, a k tomu samozřejmě patří upravené nehty.
umění na nehtech

Muži to mají v tomhle směru jednodušší, stačí jim si nehty hezky upravit doma, a není to problém pro žádného muže, i když pracuje např. v továrně.

Ženy se rády líbí od přírody, a upravené nehty by k tomu měly být samozřejmostí, okousané nehty, loupající se kůže kolem nehtů apod., zkazí celkový dojem, i kdybyste měla jinak make-up i celé oblečení dokonale sladěné. Samozřejmě se najdou ženy, které upřednostňují přirozenost, a stačí jim manikúra doma, když k tomu mají od přírody nadělené silné nehty, mají vyhráno, snadno si zvládnou nehty i krásně nalakovat.
barevné laky

Ty z žen, ke kterým byla příroda štědrá v jiných věcech, a touží po delších a krásně nalakovaných nehtech, nezbývá, než navštěvovat kosmetický salon, kde jim nehty „udělají“, mohou si vybrat z nehtů gelových nebo akrylových, jaký je mezi nimi rozdíl?
zažehlování laku
Gelové nehty:

–        při jejich nanášení je potřeba UV lampa

–        hodí se spíš pro měkké nehty

–        ženy pracující např. v továrně by gelové nehty volit neměly, nevydrží totiž velkou zátěž
Akrylové nehty:

–        není potřeba UV lampa

–        jsou odolnější

–        jejich nevýhodou je při nanášení, že jsou docela nepříjemně cítit.

Každá žena by však při aplikaci takových nehtů, ať už gelových nebo akrylových, měla zvážit, jestli bude mít čas a bude jí bavit chodit každé 3-4 týdny na doplnění.

Proto ženy zkuste zvážit jednorázovou investici, a zkuste si pořídit takovou menší manikérskou sadu domů, jsou již v dostání ve všech větších drogeriích, a tahle investice, která mimochodem není tak vysoká, dá se pořídit již od 1.500 korun, se Vám brzy vrátí, když si spočítáte, kolik dáte za každé doplnění.