Nezanedbávejte to, co není vidět na první pohled

Nezáleží na tom, v jakém oboru pracujete, a dávno už to není pouze výsadou žen, všichni lidé by měli mít upravené nehty, lidé si na Vás totiž nevšimnou jen obličeje a oblečení, ale také vidí to, co je vidět hned na pohled druhý – a to jsou Vaše ruce, a k tomu samozřejmě patří upravené nehty.
umění na nehtech

Muži to mají v tomhle směru jednodušší, stačí jim si nehty hezky upravit doma, a není to problém pro žádného muže, i když pracuje např. v továrně.

Ženy se rády líbí od přírody, a upravené nehty by k tomu měly být samozřejmostí, okousané nehty, loupající se kůže kolem nehtů apod., zkazí celkový dojem, i kdybyste měla jinak make-up i celé oblečení dokonale sladěné. Samozřejmě se najdou ženy, které upřednostňují přirozenost, a stačí jim manikúra doma, když k tomu mají od přírody nadělené silné nehty, mají vyhráno, snadno si zvládnou nehty i krásně nalakovat.
barevné laky

Ty z žen, ke kterým byla příroda štědrá v jiných věcech, a touží po delších a krásně nalakovaných nehtech, nezbývá, než navštěvovat kosmetický salon, kde jim nehty „udělají“, mohou si vybrat z nehtů gelových nebo akrylových, jaký je mezi nimi rozdíl?
zažehlování laku
Gelové nehty:

–        při jejich nanášení je potřeba UV lampa

–        hodí se spíš pro měkké nehty

–        ženy pracující např. v továrně by gelové nehty volit neměly, nevydrží totiž velkou zátěž
Akrylové nehty:

–        není potřeba UV lampa

–        jsou odolnější

–        jejich nevýhodou je při nanášení, že jsou docela nepříjemně cítit.

Každá žena by však při aplikaci takových nehtů, ať už gelových nebo akrylových, měla zvážit, jestli bude mít čas a bude jí bavit chodit každé 3-4 týdny na doplnění.

Proto ženy zkuste zvážit jednorázovou investici, a zkuste si pořídit takovou menší manikérskou sadu domů, jsou již v dostání ve všech větších drogeriích, a tahle investice, která mimochodem není tak vysoká, dá se pořídit již od 1.500 korun, se Vám brzy vrátí, když si spočítáte, kolik dáte za každé doplnění.

Nezanedbávejte to, co není vidět na první pohled
5 (100%)1